Целюліт і як з ним боротися: Антицелюлітний догляд тіла та ніг

Що таке целюліт?

дівчина у ліжку їсть піццу і питае Целюліт: що це?

Целюліт — це жир, який накопичується в кишенях безпосередньо під поверхнею шкіри. Він утворюється навколо стегон, стегон і сідниць. Целюлітні відкладення змушують шкіру виглядати поглибленою.

Целюліт має різні причини і … майже стільки ж засобів. Незважаючи на безліч продуктів проти апельсинової кірки, швидкого виправлення не існує! Найкращі результати, мабуть, можна отримати поєднанням декількох методів. Огляд.

Процедури особливо ефективні при появі целюліту . З іншого боку, на встановленому целюліті вони часто бувають важкими та невтішними. Однак багато рішень сьогодні дозволяють боротися з целюлітом.

Профілактика целюліту

Профілактика заснована на дієтичній гігієні (яка обмежує алкоголь, цукристу або крохмалисту їжу ) та житті, поєднуючи практику занять такими видами спорту , як плавання або інші види витривалості.

Важливо залишатися з дитинства в межах нормального теоретичного діапазону ваги , щоб не побачити «острови целюліту», які важко зрушити з місця

Антицелюлітні креми

Після того, як целюліт настав, відповідна дієта та спортивні заходи залишаються основою лікування. Однак лабораторії косметичних продуктів періодично випускають засоби для схуднення, спрямовані на боротьбу з цим явищем. В цьому приупіли в компанії Yves-Rocher

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ ДОГЛЯД ТА ЗАСОБИ ДЛЯ ПРУЖНОСТІ ШКІРИ
зАМОВИТИ

 Для евакуації целюліту найефективнішим жестом є масаж уражених ділянок . Діючи як дренаж , він сприяє зменшенню затримки води та виведенню токсинів. Креми від целюліту можна використовувати для масажу 

Антицелюлітний пристрій: що працює

Деякі антицелюлітні пристрої мають на меті покращити цей масаж , поєднуючи всмоктування та ефективний механічний масаж «пальпаторним рулоном» . Ця техніка була розроблена у Франції наприкінці 1970-х років проти пролежнів. Поліпшення текстури шкіри у людей, які отримували лікування, призвело до косметичного використання пристрою, головка якого вловлює шкіру між двома валиками .

 Ця сила обертання звивається і розгортає шкірну складку утворені всмоктуванням та поперечним рухом, що надаються бічними клапанами, які пристосовуються до товщини та стану тканин, що виникають. Сила всмоктування варіюється в залежності від обсягу целюліту та стану шкіри, що підлягає лікуванню. 

Ефективність ендермології ® ґрунтується сьогодні на різних дослідженнях  1 . Дослідження, опубліковане на 85 особах у віці від 21 до 61 року, показало, що 46 пацієнтів після семи сеансів показали зниження індексу окружності тіла на 1,34 см і 39 пацієнтів після 14 сеансів 1,83 см.

Антицелюлітна хірургія

Якщо ці місцеві методи лікування не дають ефекту, лікар може призначити антицелюлітні хірургічні процедури . Серед можливих методів лікування целюліту ми можемо навести:

 •  Електроліполіз , який під дією електричного струму дуже низької інтенсивності зменшує обсяг жирів, спричиняючи їх вживання та прискорюючи дренаж токсинів;
 •  Застосування ультразвуку, який бомбардує жирову клітину, перетворюючи її ліпідний тягар на відходи, які усуваються природним шляхом. Деякі пристрої навіть пропонують поєднувати ультразвук та пальпаторну прокатку;
 • Ліпоскульптура  або ліпосакція , що дозволяє працювати з великими виправленнями висмоктуючи жирові клітини локалізована. 

Тривалий моніторинг ваги 

струнка дівчина без целюліту

Кількість накопиченого жиру є результатом харчових звичок, фізичних навантажень та спадкових особливостей, які ще слід визначити. У разі надмірної ваги єдиною рекомендацією проти целюліту є загальне зменшення ваги . Endermologie® може мати тимчасові результати щодо зовнішнього вигляду шкіри. У деяких випадках ліпосакція (ліпоскульптура) може мати стійкі результати.

Після лікування вам потрібно буде продовжувати стежити за своїм харчуванням і підтримувати форму. Боротьба з целюлітом ведеться на тривалий термін. 

Чому у жінок целюліт (а у чоловіків немає)?

у жінок целюліт

Чи справді це накопичення підшкірного жиру є єдиною прерогативою представниць прекрасної статі? Ми можемо в це повірити, оскільки, за підрахунками, 90% мають целюліт різного ступеня проти лише 2% чоловіків. Чому така нерівність і які моменти в житті найбільше сприяють розвитку целюліту?

Серед жінок переважна більшість страждає целюлітом. За оцінками, 90% з них уражені. Але чому вони єдині платять ціну за це природне явище?

Нерівність перед целюлітом

Під епідермісом і дермою три шари жиру. У гіподермі розміщені найбільш поверхневі. Ці жирові клітини організовані в скупчення, розділені сполучнотканинними перегородками. Якщо вони занадто великі, ці адипоцити проходять через ці перегородки і штовхають шкіру вгору, утворюючи невеликі виступи. Це знаменита апельсинова кірка. Але чому жінки єдині, кому піддається це явище?

Кілька відповідей:

 • Це природне явище, по суті, має гормональне походження , тому стурбовані лише жінки: головними винуватцями є естрогени (жіночі гормони);
 • У огрядних часточках більше у жінок;
 • Жінок має вдвічі більше жирових клітин, ніж чоловіків (для задоволення підвищених потреб під час вагітності ); 
 • Розташування цих часточок перпендикулярно до дерми у жінок , на відміну від чоловіків, де вони косі і ковзають, не утворюючи ямочок;
 • Шкіра жінки тонше  ;
 • Розподіл адипоцитів виявляється в шлунку, стегнах, сідницях і стегнах . У людини вони, швидше, розташовані в животі.

Целюліт: що робить жінок більш схильними 

YVES ROCHER UA

У прямому зв’язку з гормональними коливаннями целюліт переважно з’являється в певні періоди життя, переважно в період статевого дозрівання , вагітності, менопаузи чи перименопаузи, менструальних циклів та перших місяців прийому таблеток .

Статеве дозрівання 

Естрогени призводять до розвитку жирової тканини в певних областях, переважно стегнах, шлунку, сідницях і стегнах. 

Вагітність

Більша кількість гормонів, особливо пролактину, може сприяти розвитку целюліту. 

Менопауза 

Жир частіше зберігається, ніж споживається.

Збільшення ваги

Під час значного набору ваги гормонів є надлишковим і сприяє появі целюліту .

Спосіб життя і спадковість

Незбалансоване харчування, відсутність фізичних вправ та спадкова схильність можуть збільшити ризик розвитку целюліту та прискорити його прогресування до стадій, коли позбутися від нього стає важче.

Вік

Нарешті, з віком шкіра та підшкірна клітковина можуть втратити свою гнучкість та еластичність. Два явища, які можуть посилити целюліт.

YVES ROCHER UA

10 thoughts on “Целюліт і як з ним боротися: Антицелюлітний догляд тіла та ніг

 1. Большое спасибо за публикацию статьи. Очень полезные советы и способы избавиться от целюлита. Действительно здорово.

 2. Насправді це чудова та корисна інформація. Дякую за цю статтю. Але в мене є питання, чи варто обирати хірургічне вирішення проблеми целюліту в якості першого з можливих шляхів позбавлення целюліту?

  1. Дякуємо за ваш коментар. Насправді, ми не радимо звертатися до хірургічного втручання, якщо ви не спробували інші рекомедаціі. Якщо варіант з дієтою або фізичними навантаженнями не є приваблим для вас, тоді спробуйте використання масажерів.

 3. Отличная статья, спасибо! Я уже много способов перепробовала, но теперь я знаю, что надо попробовать еще

 4. Я предпочитаю физические упражнения для борьбы с целюлитом. Мне, кстати, помогает. Ежедневные тренировки — это мое оружие против целюлита.

 5. Это мой первый визит на сайт, и я действительно впечатлена тем, что смогла найти всю информацию в одном месте.

 6. Мне очень нравится читать статьи, которые могут заставить задуматься мужчин и женщин. Кроме того, спасибо за возможность поделиться своими впечатлениями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *